המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
₪780

החופש לבחור

פוריות ואימהות בדרך שלך

להכיר את האביר על הסוס הלבן, להתחתן, להביא ילדים, לחיות באושר ועושר עד עצם היום הזה.

רגע, מה, לא? איפה הנסיך שהבטיחו לי? ומה זאת אומרת “שעון ביולוגי”? כולנו גדלנו על המודל הקלאסי של יצירת משפחה, ובכל זאת אי אפשר להתעלם מהאחוז המשמעותי של נשים שמוצאות את עצמן רווקות, או בזוגיות ללא אופק ברור, בשנים הפוריות של חייהן.

אני? יש לי זמן...

להביא ילדים לעולם יכול להיות נושא כל כך רגיש, שלפעמים רק לחשוב עליו יכול להציף בנו אינספור רגשות. רובנו מעדיפות להתעסק בזה כשנגיע לגשר – כשנהיה בטוחות שאנחנו באמת רוצות את זה, או כשנהיה בזוגיות עם בן זוג ראוי. ובכל זאת, כמעט לכולנו, יושבת שם מאחורי הקלעים השאלה “מה אם אפספס את הרכבת?” .

היי יקרה, אני שמחה שאת כאן, ובא לי שתדעי שאת לא לבד. אני פה כדי לעזור לך לגשת לנושא הזה לאט ובעדינות, עם המון אהבה ורכות. להבין יותר טוב מה את באמת רוצה (גם אם יתגלה שהרצון שלך הוא לא להביא ילדים כרגע או בכלל), לדייק מה הכי נכון עבורך בשלב זה בחייך, ואם תרצי ותרגישי מוכנה, גם לנקוט בפעולות המתאימות, הכל בקצב שלך ובדרך האישית שלך.

יצרתי עבורך קורס דיגיטלי בן 17 מפגשים, בו אלווה אותך בדרך להבנה שיש לך חופש לבחור!

אילו מתנות את הולכת לקבל בקורס?

בהירות  – תתחברי לבקשת הלב שלך, תביני מהו הצורך העמוק שלך, ואיך את יכולה לתת לו מענה בשלב זה בחייך, בהתחשב בכל הנסיבות.
תנועה – את תראי כבר בזמן הקורס שמשהו אצלך זז ועובר טרנספורמציה בנושא הזה – תרגישי שיותר קל לך, שאת יותר חופשייה לדבר על זה, לשאול שאלות, לעשות פעולות.
תחושת שליטה – תחזירי את הכוח לידיים שלך! ממקום של חוסר אונים ותחושת “זה גדול עלי”, תתחברי לעוצמה שבך, למקום שלוקח אחריות ופועל למען ה – Well being שלך.
❀ נינוחות פנימית – תרגישי יותר שלמה עם עצמך ועם ההחלטות שלך, תהיי יותר רגועה ושקטה סביב הנושא, תרגישי פחות לבד ותעמיקי את האהבה והקבלה העצמית שלך.
❀ החופש לבחור –  מתוך מקום של חיבור פנימה, של ידע פרקטי ושל בגרות פנימית, תוכלי לבחור את הדרך הספציפית שמתאימה לך מתוך כל האפשרויות הקיימות.

אז לאילו נשים הקורס הזה מתאים?

✔ לכל אישה בגילאי הפוריות, שרוצה לעשות עוד צעד לכדי להבין מה מצב הפוריות שלה, לשמור עליה, ולהגשים את חלום האימהות בזמן שנכון לה ובדרך שנכונה לה.

✔ לאלו שבטוחות שיש זמן – ששמות לב שהן כבר בגילאי הפוריות, שיש בהן חלק שמרגיש שאולי שווה לבדוק, אבל מעדיפות להתעסק בזה “מתישהו”.

✔ לנשים שמרגישות לחץ ואפילו חרדה בנושא ילדים – משפחה, שמוכנות להתחתן ולהיכנס להריון כבר אתמול, שמרגישות שאולי משהו “לא בסדר” איתן, שמשוות את עצמן לאחרות (למה להן מגיע ולי לא), שהפחד הכי גדול שלהן הוא שיהיה מאוחר מדי.

✔ לאלו ששוקלות אימהות אלטרנטיבית, אבל מרגישות שהנושא הזה מורכב עבורן ולא יודעות מאיפה להתחיל.

נעים להכיר, אני ענת לוינסקי

אני המקימה של אמא‘לה – החופש לבחור, וגם אמא יחידנית לגאיה. אני מאמנת אישית בהכשרתי, עם התמחות בתחום הפוריות, ההריון והלידה. אני מלווה נשים בכל הנוגע לפוריות, שימור פוריות (הקפאת ביציות ועוברים) ומלווה בדרך לאימהות אלטרנטיבית.

הדרך שלי לאימהות יחידנית הייתה אחד הדברים המעצימים ביותר שעשיתי בחיי, ובחרתי להפוך את המסע האישי שלי לשירות עבור נשים אחרות, כדי לתמוך בהן בדרכן. בשנים האחרונות אני מלווה נשים בתהליכים פרטניים בקליניקה בעין עירון ובפגישות אונליין. אני מנחה מעגלי נשים, סדנאות והרצאות בנושא פוריות והורות יחידנית, קורסי הכנה ללידה לאימהות יחידניות, וקבוצות תהליכיות להעצמה נשית. הקורס הנוכחי נולד כחלק משיתוף פעולה עם לאבסקול-אונליין, הבית לקורסים וסדנאות בנושאי התפתחות, יחסים ואהבה, שבו לראשונה אני מנגישה את הידע והניסיון שלי בצורה הזו של קורס דיגיטלי, שזמין לכל אחת, מכל מקום, בכל שעה.

החלום שלי הוא להנגיש את הידע החשוב הזה לכל אישה, כדי שגם לך יהיה את החופש לבחור את הדרך שנכונה עבורך. חשוב לי להדגיש שמטרת הקורס היא לא להפוך אותך לאמא, בטח ובטח לא לאמא יחידנית, אלא לאפשר לך ולכל מי שצופה בתכנים האלה, לעשות ולגלות את הדרך שלה ואת מה שנכון לה בכל מה שקשור לפוריות ולאימהות.

פירוט תוכן הקורס - נושאי השיעורים

* הקורס מורכב מ -17 פרקים, בזמן צפייה מצטבר של כמעט שעתיים.

1. מתחילות! כמה מילות פתיחה ויצאנו לדרך.
2. המסע האישי שלי לאימהות יחידנית.
3. נעמיק עוד לתוך השפע שאת הולכת לקבל.
4. קצת ודאות וסדר לקראת המסע שלנו.
5. מה אני צריכה ממך שיתמוך בהצלחת הקורס?
6. נתחבר לתשוקה ולמניע הפנימי.
7. מפחד והימנעות – לעוצמה, יוזמה ותנועה.
8. בואי נדבר על הפיל שבחדר – מה מצב הפוריות שלי?
9. תכל’ס – מהם הסימנים שיוכלו להעיד על מצב הפוריות שלי?

10. בדיקות – איך ניגשות לזה עם תחושת ביטחון, רוגע ואורח רוח?
11. מה אני יכולה לעשות כבר עכשיו שיטיב ויתמוך במצב הפוריות שלי?
12. תוספי תזונה – סוגים מומלצים, מינונים ותפקידים.
13. טיפולי גוף תומכי פוריות – 4 סוגים מומלצים.
14. גם הנפש צריכה הזנה – כלים להעצמה וחיבור פנימה.
15. יצירת מרחב מקודש כמשאב מחזק.
16. מדיטציה לחיבור לנשמה.
17. עשינו זאת! ברכה לדרך והזמנה להמשכיות.

ברמה הפרקטית, באילו כלים נשתמש?

ꕥ ידע נבחר, כלים והמלצות שיעזרו לך לדעת מה מצב הפוריות שלך ואיך את יכולה לתמוך בה – איזה בדיקות לעשות, שינויים באורח חיים, טיפולים, תוספי תזונה ועוד.

ꕥ חשיפה לאפשרויות השונות העומדות בפנייך, כולל מודלים משפחתיים חדשים – הורות משותפת, אימהות יחידנית, תרומה זרע, הקפאת ביציות, וכמובן ההחלטה להמתין לזוגיות.

ꕥ תרגילים ומדיטציות מעולם הרוח שיאפשרו לך להתחבר לחכמה הפנימית שלך ולצאת לדרך כשאת מחוברת לכוחותייך. אלו כלים שיתמכו בך רגשית ומעשית לא רק במהלך הקורס, אלא גם בהמשך, בכל דרך שתבחרי בה בעתיד.

ꕥ סדר, בהירות ומידע מדויק בכל הנוגע לבדיקות, פרוצדורות רפואיות, עלויות, בנקי זרע, זכויות, התנהלות מול רופאים ועוד…מאיפה להתחיל ואיך להמשיך.

ꕥ פעולות – כבר במהלך הקורס נעשה ביחד פעולות שיקדמו אותך לדעת מה מצב הפוריות שלך ואיך את יכולה לקחת עליה אחריות.

אני מזמינה אותך ממש עכשיו לעשות את הצעד הראשון ולצאת ביחד איתי למסע מרגש ומשמעותי.

₪780

זה היופי בקורס אונליין, זו את ואני, ביחד.
את באה? ♥️

נשים משתפות מהחוויה האישית שלהן

המפגש איתך דרך הקורס פתח לי פתח. עצם העובדה שאני בכלל מתעסקת בנושא הזה זה משהו כי אני שנים הודפת את כל מי שמדבר איתי על זה ומלחיץ... ועכשיו, סוף סוף, העזתי וקבעתי תור לרופאת הנשים. תודה לך, אני עדיין חוששת אבל גם מתרגשת, ומרגישה הרבה יותר מחוברת לכוחות ולאפשרויות שלי.
שירלי
פרדס חנה
אני מרגישה שבחיי נשלחים אלי מלאכים. בני אדם שמה שהם מביאים איתם זה בדיוק מה שהנשמה שלי זקוקה לו בתזמון מושלם, גם אם לא ידעתי את זה בכלל. כשאני התחלתי הכל הפחיד אותי. הייתי זקוקה למישהי שעברה את זה כבר. הכלים הפרקטיים ועוד יותר מזה הרוחניים, שענת מציעה הם כל מה שיכולתי לבקש. אני מודה מיליון תודות לענת על כל זה וממליצה עליה בחום ומכל הלב.
ענת דרור
חיפה
גיליתי כוח שקיים בי שלא שמתי לב אליו עד היום, הסכמתי לפגוש שאלות כמו מה היכולות שלי? איך הפרופיל ההורמונלי שלי? עד מתי אני רוצה וכמה אני מרשה לעצמי לתת לגורל הזוגי להפוך אותי להיות אם? האם זה הזמן להקפיא כמה ביציות אהובות ופוריות עבור הזמן הלא נודע, אולי בכלל עבור הילד השני שארצה בעתיד?
ליאת כהן
תל אביב

עוד קצת מאנונימיות, שווה הצצה...

מצאתי הרבה פחדים שלא נתתי להם מקום. ראיתי איך אני, כל כולי חיה פנטזיה וממשיכה לקיים אותה אותה במשך כל כך הרבה שנים, חיים שלמים בניתי סביב הפנטזיה הזאת. שבכלל לא נתתי מקום לראות את השיחה בתוכי בכל מה שקשור להריון, לילודה, לאימהות ולהורות.
אנונימית
הרצליה
היי ענת יקרה, בשבת בערב הוא הגיע לעולם. אמנם לא המשכנו לתהליך ממושך, אבל היית בשבילי השראה מלאת אהבה לצעד הראשון, לתעוזה בדמיון ולחלום לכיוון. והנה הוא פה. תודה♥️
אנונימית
ירושלים
עזרת לי למוסס את הדימוי של אם יחידנית כמסכנה ודפוקה, עשית לי סדר, קיבלתי כוחות ומוטיבציה להתקדם בתהליך שלי.
אנונימית
חדרה

עם יד על הלב יקרה, הקורס הזה מעולה

הוא יסודי, מושקע, מקיף ומדויק. הוא נרקם במסירות ובמחשבה רבה של מה יכול להיות הכי מועיל עבורך, בהתבסס על מיטב הידע והכלים שצברתי במהלך השנים, מתוך ניסיוני האישי והמקצועי. אני בטוחה שהוא יעשה לך רק טוב, ולכן אני מציעה לך החזר כספי מלא במידה ושינית את דעתך.

קחי שבוע להחליט, אם לא תרצי לצפות בקורס, כספך יוחזר במלואו.

טעימה קטנה מהקורס (פרק 7)

שאלות נוספות בקשר לסדנה

מה אורך הסדנה ואיך זה עובד?

הסדנה שלנו כוללת 17 פרקים באורך כולל של כמעט שעתיים.עם הרשמתך תקבלי שם משתמש וססמא לכניסה לאתר, ותוכלי להכנס ולצפות מתי וכמה שתרצי. נוסף על הסרטונים המוקלטים תוכלי להוריד גם דפי מידע עם סיכום הידע וההמלצות. אם גם זה לא יספיק את תמיד מוזמנת לתאם איתי גם פגישה/שיחה אישית. כרוכשת הסדנה מגיעה לך הנחה של 20% על הפגישה הראשונה בחצי השנה הראשונה מרגע הרכישה. קופון עם ההנחה יישלח אלייך יחד עם פרטי ההתחברות לסדנא מייד עם הרכישה.

אני לא מתחברת לפורמט, את עושה סדנאות חיות?

כן, אני מלווה נשים גם בסדנאות חיות, פנים אל פנים ובאמצעות זום, הן באופן פרטני והן במפגשים קבוצתיים. יחד עם זאת, אם כבר הגעת לכאן, אני ממליצה לך בחום לרכוש את הסדנא! מעבר לזה שכך תוכלי לצפות בתכנים בכל זמן, בכל מקום, ובקצב שנכון לך, וגם לחזור שוב ושוב על התכנים כמה שתרצי, הסדנא הזו כוללת מידע רב- פרקטי, רגשי, ורוחני שבאופן רגיל ייקח כמה וכמה פגישות להעביר אותו, וכאן תקבלי אותו בעלות נמוכה משמעותית. צילמתי את הסדנא הזו מאחר וחשוב לי שהידע החשוב הזה יהיה נגיש לנשים רבות ככל האפשר יתמוך בהן ויעזור להן להחזיר את הכוח לידיים

האם אני צריכה ידע טכני במחשב כדי להצטרף לסדנה אינטרנטית?

ממש לא. כדי לצפות בתכנים כל מה שתצטרכי לעשות זה ללחוץ על לינק ולהכניס שם משתמשת וססמא – וללחוץ על Play בסרטון. זהו!! אם את מצליחה לצפות בסרטון ביוטיוב, את תצליחי להצטרף לסדנה :)…

צפיתי בסדנא ולא התחברתי, האם אוכל לקבל את כספי בחזרה?

כן. אני יודעת שהתכנים בסדנא שלנו שווים זהב, הרבה יותר מהמחיר הנקוב של הסדנא. יחד עם זאת, אם תתחרטי בתוך שבוע מרגע הרכישה, כספך יוחזר לך

אם נותרת עם שאלה פתוחה או שתרצי להתייעץ איתי לגבי ההתאמה של הקורס עבורך-
את מוזמנת ליצור איתי קשר באופן דיסקרטי.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד